Rolety rzymskie w Twoim domu

To obecnie najpopularniejszy i najbardziej elegancki sposób zdobienia okien. Rolety rzymskie mogą być uszyte z tkaniny firankowej lub zasłonowej, a dla mniejszej przepuszczalności światła można zastosować tkaninę typu Blackout, czyli całkowicie zaciemniającą, podgumowaną lub uszyć je na podszewce. Połączenie funkcjonalności oraz niepodważalnych walorów wizualnych, jakim wykazują się tego typu osłony okienne, to najlepszy sposób na to, aby zapewnić sobie doskonały komfort we własnym domu.

Praktyczna osłona

Główną funkcją rolet rzymskich, podobnie jak i innego rodzaju osłon okiennych, jest oczywiście regulacja natężenia światła dostającego się do wnętrza pomieszczenia, a co za tym idzie – także regulacja poziomu ciepła. Dodatkowo odpowiednio dobrany system pozwala osłonić się przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz, a także umożliwia zbudowanie bardzo intymnej atmosfery w swoim domu.

Sposób na dekorację okna i... całego wnętrza!

Nasza oferta obejmuje tkaniny firankowe, zasłonowe, gładkie, wzorzyste, w wielu kolorach, podgumowane – zaciemniające (tzw. Blackout) – w sumie ponad kilkaset tkanin. W produkcji rolet rzymskich wykorzystujemy również tkaniny naturalne (zawartość lnu od 20% do 100% oraz 100% bawełniane) np. Pegaso 100%, bawełny (tkanina zasłonowa, gruba), Tabasco 20% lnu (tkanina firankowa), Venere 50% lnu (tkanina zasłonowa). Dzięki tak rozbudowanej gamie rozwiązań z łatwością uda się Wam stworzyć piękne wnętrze – dopełnić aranżację, wprowadzić domowy klimat, nadać przestrzeni charakteru... Nasze rolety rzymskie to bogactwo rozwiązań, które z całą pewnością zainspiruje Was do stworzenia najpiękniejszego wystroju w swoim domu! Dzięki nim stworzycie bardzo elegancką przestrzeń, która będzie wręcz zachęcała, aby w niej przebywać.

Zastosowane materiały

Fundamentem naszej pracy jest oferowanie Klientom tego, co najlepsze. Właśnie dlatego proponujemy wyłącznie rolety rzymskie wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Do uszycia tego typu osłon stosujemy tkaniny włoskie i hiszpańskie, ale szyjemy też z tkanin dostarczonych przez Klienta – wszystko po to, aby w jak najwyższym stopniu odpowiedzieć na jego indywidualne preferencje oraz dopasować stylistykę osłon do podstawowych elementów wykończeniowych. Posiadamy materiały firankowe, zasłonowe oraz typu Blackout, umożliwiając Wam wybór idealnie dostosowany do osobistych wymagań. Dbamy także o to, aby nasza oferta cały czas się rozbudowywała.

Systemy sterowania

Wszystkie elementy, jakie stosujemy do wykonania mechanizmu łańcuszkowego do rolet rzymskich, są holenderskiej firmy COULISSE. Nie stosujemy tanich zamienników z Chin, jak większość naszej konkurencji. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oferowane przez nas rolety rzymskie są ciche w użyciu, nie skrzypią, a ich eksploatacja nie grozi późniejszym zacinaniem się. Dzięki wykorzystaniu prostej, a jednocześnie bardzo solidnej konstrukcji łańcuszkowej, można mieć pewność, że w każdym momencie możliwe będzie płynne regulowanie ułożenia osłony okiennej.

Łatwy montaż

Rolety rzymskie można montować zarówno do listwy przyszybowej, ramy okiennej, za pomocą uchwytów bezinwazyjnych, jak również do sufitu lub ściany, zasłaniając wnękę okienną. Istnieje możliwość montażu zarówno bezpośrednio na okno, jak i do wnęki okiennej.

Pracownia Sunshine z Warszawy gwarantuje Państwu najwyższą jakość produktów – udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na oferowane przez nas osłony okienne. Dla wszystkich naszych Klientów - zarówno tych z Warszawy, jak również z innych miast, proponujemy darmowy pomiar i wycenę.

Warszawska firma Sunshine zaprasza do współpracy.

Specyfikacja techniczna rolet rzymskich

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc

Oferujemy rolety rzymskieRolety rzymskie w dużym salonieFotel na tle rzymskich roletzwinięte rolety rzymskie na oknieokienneozdobyroleta między zasłonamiBambusowe wykonanieRozwiązania do sypialninowoczesny salon z osłonami okiennymiOkno

Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273