Rolety rzymskie w Twoim domu

Rolety rzymskie to obecnie najpopularniejszy i najbardziej elegancki sposób zdobienia okien. Uszyte z tkaniny firankowej lub zasłonowej rolety rzymskie na wymiar ocieplają wnętrze i korespondują z różnymi stylami. Dla mniejszej przepuszczalności światła możemy zastosować podgumowaną tkaninę całkowicie zaciemniającą typu Blackout lub uszyć rolety na podszewce. Połączenie funkcjonalności oraz efektownych walorów wizualnych sprawia, że rzymskie rolety wyglądają gustownie i spełniają swoją rolę użytkową w każdym pomieszczeniu.

Dlaczego rolety rzymskie to dobry wybór?

Rolety rzymskie polecamy wszystkim klientom, którzy chcą kupić praktyczne osłony dekoracyjne. Tymczasem rolety rzymskie nie tylko regulują natężenia wpadającego światła czy temperatury pomieszczenia. Chronią przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz, budują intymną atmosferę w domu i wyglądają bardzo efektownie.

Rzymskie rolety polskiej produkcji

Nasza oferta obejmuje rzymskie rolety wykonane z ponad tysiąca różnych tkanin:

  • firankowe
  • zasłonowe
  • gładkie
  • wzorzyste
  • w wielu wariantach kolorystycznych
  • podgumowane – zaciemniające (tzw. Blackout)

Produkując rolety rzymskie, wykorzystujemy również tkaniny naturalne (zawartość lnu od 20% do 100% oraz 100% bawełniane) np. Pegaso 100%, bawełny (tkanina zasłonowa, gruba), Tabasco 20% lnu (tkanina firankowa), Venere 50% lnu (tkanina zasłonowa). Dzięki tak rozbudowanej gamie rozwiązań klienci z łatwością dopełniają aranżację pomieszczeń, wybierając rolety rzymskie do kuchni, sypialni czy gabinetu.  Nasze rolety rzymskie to bogactwo rozwiązań, które, z całą pewnością, zainspiruje Cię do stworzenia pięknego i funkcjonalnego wystroju w domu. Dzięki nim nawet zwyczajna przestrzeń nabierze elegancji, a rolety rzymskie ożywiając okna, ozdobią także fasadę zewnętrzną.

Zastosowane materiały

Fundamentem naszej pracy jest oferowanie klientom tego, co najlepsze. Właśnie dlatego proponujemy wyłącznie rolety rzymskie wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Do uszycia tego typu osłon stosujemy tkaniny włoskie i hiszpańskie, ale szyjemy też z tkanin dostarczonych przez klienta. Dzięki temu rolety rzymskie, które powstają w naszej pracowni odpowiadają na indywidualne preferencje zamawiającego, a swoją stylistyką dopasowują się do podstawowych elementów wykończeniowych. Posiadamy materiały firankowe, zasłonowe oraz typu Blackout. Uszyte z nich rzymskie rolety doskonale radzą sobie nawet z mocnym, uporczywym światłem, a wystawione na jego ekspozycję nie płowieją i nie blakną.

Systemy sterowania i montaż

Wszystkie elementy, jakie stosujemy do wykonania mechanizmu łańcuszkowego do rolet rzymskich, są holenderskiej firmy Coulisse. Nie stosujemy tanich zamienników z Chin, jak większość naszej konkurencji. Dzięki temu masz pewność, że oferowane przez nas rolety rzymskie są ciche w użyciu, nie skrzypią, a ich eksploatacja nie grozi późniejszym zacinaniem się. Dzięki wykorzystaniu prostej, a jednocześnie bardzo solidnej konstrukcji łańcuszkowej, masz pewność, że w każdym momencie możliwe będzie płynne regulowanie ułożenia osłony okiennej. Roleta rzymska podlega codziennej eksploatacji i jest użytkowana zazwyczaj przez kilku użytkowników. Dlatego zarówno jej montaż, jak i późniejsza obsługa nie sprawią trudności nawet młodszym domownikom.

Rolety rzymskie można montować zarówno do listwy przyszybowej, ramy okiennej, za pomocą uchwytów bezinwazyjnych, jak również do sufitu lub ściany, zasłaniając wnękę okienną. Istnieje możliwość, aby roleta rzymska znalazła się bezpośrednio na oknie lub we wnęce okiennej.

Rolety rzymskie z warszawskiej pracowni

Pracownia Sunshine z Warszawy gwarantuje najwyższą jakość produktów – udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na oferowane przez nas osłony okienne, w tym rzymskie rolety. Wszystkim naszym klientom, proponujemy darmową wycenę, a klientom z Warszawy i okolic – również darmowy pomiar.

Specyfikacja techniczna rolet rzymskich

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc

Oferujemy rolety rzymskieRolety rzymskie w dużym salonieFotel na tle rzymskich roletzwinięte rolety rzymskie na oknieokienneozdobyroleta między zasłonamiBambusowe wykonanieRozwiązania do sypialninowoczesny salon z osłonami okiennymiOkno

Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273