Żaluzje drewniane

Pracownia Sunshine ma zaszczyt zaprezentować Państwu żaluzje drewniane, które dodadzą Państwa wnętrzom charakteru i zapewnią funkcjonalność, o jakiej można zapomnieć we wnętrzach, które nie zostały wyposażone w tego typu dodatki.

Jesteśmy doświadczonym producentem żaluzji drewnianych. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo żaluzje, rolety, verticale i wiele więcej. Wracając do żaluzji drewnianych - produkty, które oferujemy są tworzone z drzewa lipowego, bardzo solidnego i idealnie pasującego do każdego drewna. Jeżeli mają Państwo obiekt, który został zbudowany ze starszego drewna lub dysponują Państwo budynkiem nowoczesnym, stworzonym z drewna świeżego - ta oferta jest dla Państwa. Żaluzje drewniane z drewna lipowego świetnie sprawdzą się w każdych warunkach, dopasowując się jakością i stylem do każdego wnętrza.

Żaluzje projektujemy i konstruujemy na specjalne zamówienia Klientów. Dzięki temu mogą Państwo zainstalować żaluzje w listwach przyszybowych, na ścianach (wnękach) lub suficie. Żaluzje świetnie sprawdzą się także na skrzydłach okiennych. Idealny dodatek do drewnianych okien. Dzięki naszej ofercie będą mogli Państwo zadbać o prywatność swojego wnętrza, skutecznie uchronić domowników przed promieniami słonecznymi, nie tracąc przy tym na drewnianym stylu wnętrza. Nasze żaluzje mają szereg zastosowań, a dzięki najwyższej jakości, tworzą solidną podstawę każdego wnętrza i każdego drewnianego okna. Klienci montują je nie tylko w domach, ale także biurach i innych drewnianych obiektach - to świadczy o solidnym podejściu naszej pracowni i staraniach, aby każdy Klient miał okazję zdobyć najwyższej jakości żaluzje drewniane.

Pracownia Sunshine to nie tylko jakość. To także rozmaity wybór, który przedkładamy przed Państwa obliczem. Oferujemy żaluzje drewniane w szerokościach 25 i 50 milimetrów. Na tym nie koniec - w ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt kolorów do wyboru. Tworzymy żaluzje drewniane dopasowując je do Państwa wymagań i wybranych parametrów. Skupiamy się na każdym detalu, aby zapewnić najwyższą jakość produktu i bezproblemowy montaż.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą - zapraszamy. Warszawa i okolice to główny obszar naszego działania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz kontaktu online - z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Specyfikacja techniczna żaluzji drewnianych

 

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273