Żaluzje drewniane - Warszawa

Żaluzje drewniane marki Sunshine dodają wnętrzom charakteru i są niezwykle funkcjonalną przesłoną okienną. Łatwe w obsłudze, dzięki wyposażeniu w dedykowany mechanizm, nie tracą na estetyce. Drewniane żaluzje tego rodzaju są produkowane z bardzo solidnego i idealnie pasującego do każdego wnętrza, drzewa lipowego. Neutralna lipa doskonale koresponduje z innymi materiałami, zarówno drewnem świeżym, jak również starszym, i w każdej z tych aranżacji jest idealnym dopełnieniem przestrzeni. Żaluzje drewniane sprawdzą się w każdych warunkach, dopasowując się jakością i stylem do wnętrz rustykalnych, klasycznych, skandynawskich czy nowoczesnych.

Efektowne żaluzje wewnętrzne z drewna lipowego

Żaluzje drewniane projektujemy na specjalne zamówienia Klientów. Dzięki temu rolety na wymiar można zainstalować w listwach przyszybowych, na ścianach (wnękach) lub suficie. Tego typu zasłony okienne świetnie sprawdzą się także na skrzydłach. To idealny dodatek do okien drewnianych, drewnopodobnych oraz plastikowych. Żaluzja drewniana zadba o prywatność każdego wnętrza, skutecznie chroniąc przed promieniami słonecznymi, bez uszczerbku na estetyce wnętrza. Nasze żaluzje drewniane mają szereg zastosowań, a dzięki jakości, tworzą solidną, lecz dekoracyjną przesłonę okna. Klienci montują je nie tylko w domach, ale także biurach i innych obiektach, w których najważniejszy jest nowoczesny design i walory użytkowe.

Drewniane żaluzje — szeroki wybór produktów

Pracownia Sunshine to nie tylko jakość. To także szeroki wybór, który jest gwarancją satysfakcjonujących zakupów. Oferujemy żaluzje drewniane w kilkudziesięciu odcieniach i w dwóch różnych szerokościach: 25 i 50 milimetrów. Tak rozbudowana gama produktów, pozwala nam tworzyć zasłony okienne dopasowane od indywidualnych wymagań i konkretnych, niestandardowych parametrów.

Zapraszamy do kontaktu. Warszawa i okolice to główny obszar naszego działania, na tym terenie dostarczamy i montujemy drewniane żaluzje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz kontaktu online — z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Specyfikacja techniczna żaluzji drewnianych

 

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273