Pracownia Sunshine: plisy okienne, rolety, wertikale – Warszawa

Sunshine to firma produkująca zasłony okienne. W tej formie istniejemy od 2014 roku, ale nasze doświadczenie sięga kilkunastu lat wstecz. Od ponad dekady tworzymy najwyższej jakości rolety, żaluzje i wertikale, które są wybierane zarówno do obiektów mieszkalnych, jak i lokali usługowych, sklepów, biur i innych wnętrz. Wszędzie tam, gdzie użytkownikom zależy na prywatności i zaciemnieniu pomieszczeń, doskonale sprawdzają się nasze plisy na okna, rolety dzień noc, czy żaluzje drewniane.

Zasłony okienne wewnętrzne — jakość i szeroki wybór

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie ograniczamy klientów — udostępniając ogromną paletę kolorów do wyboru. Mogą oni zamówić dowolne żaluzje na okna czy rolety dzień noc na wymiar. Możesz wybrać rzymskie rolety lub inne rolety na wymiar w różnych wzorach i odcieniach, aby produkt w pełni spełniał oczekiwania i dopasował się do klimatu wnętrza.  

Wszystkim, którzy chcą kupić stylowe żaluzje, plisy, rolety czy wertikale pracownia Sunshine proponuje produkty wysokiej jakości. Wyposażone w nowoczesne mechanizmy, wykonane z wysokogatunkowych materiałów nasze żaluzje do okien sprawdzą się w domu i miejscu pracy.   Samodzielnie produkujemy wszystkie oferowane zasłony okienne i żaluzje wewnętrzne — nie doliczamy marż. Dzięki temu możemy sprzedawać modne żaluzje dzień nocy czy tradycyjne rolety w konkurencyjnych cenach.  

Żaluzje aluminiowe, rolety okienne dzień noc i inne przesłony

Nasza oferta obejmuje zasłony okienne w wielu opcjach, kolorach czy rozmiarach:

  • żaluzje drewniane i bambusowe (z taśmami lub na drabinkach sznurkowych)
  • rolety rzymskie do kuchni, pokoju, biura (z systemem łańcuszkowym)
  • rolety materiałowe (z kasetą aluminiową, dostępne w okleinie drewnopodobnej oraz do okien dachowych)
  • żaluzje aluminiowe
  • plisy na okna (żaluzje plisowane, potoczna nazwa rolety harmonijkowe)
  • moskitiery (ramkowe z kołnierzem, drzwiowe)
  • wertikale
  • mechanizmy łańcuszkowe (do rolet rzymskich)

Żaluzje dzień noc i inne produkty — postaw na zaufaną markę

Na każdy produkt i usługę udzielamy 24- miesięcznej gwarancji. Wyróżnia nas niska cena, profesjonalizm i jakość, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich, dla których te wartości są równie ważne podczas zakupów. Tysiące okien w Warszawie i innych miastach zostało ubranych w produkty sygnowane marką Sunshine.

Do współpracy zapraszamy Klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz pracownie. Nasza firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, starannie pakujemy rolety i żaluzje. Warszawa i inne miasta województwa mazowieckiego — to główny region, w którym oferujemy nasze rolety rzymskie oraz rolety plisowane.

 

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273