Serdecznie witamy na stronie internetowej okienneozdoby.pl . Portal ten jest wizytówką pracowni Sunshine. Nasza firma powstała w 2004r, ale nasze doświadczenie sięga kilkunastu lat wstecz. Od dekady tworzymy dla Państwa najwyższej jakości rolety, żaluzje i werticale, które trafiają zarówno do obiektów mieszkalnych, jak i lokali usługowych, sklepów, biur i innych wnętrz, w których nasi Klienci potrzebują odrobiny prywatności i szansy na zaciemnienie wnętrza.

W naszej codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie ograniczamy Klientów - udostępniamy ogromną paletę kolorów do wyboru. Mogą Państwo zamówić rolety w różnych wzorach i kolorach, maksymalnie dopasowując walory estetyczne i funkcjonalne do własnego wnętrza.

Dla wszystkich, którzy szukają jakości i niskich cen - pracownia Sunshine to najlepszy wybór. Samodzielnie produkujemy wszystkie oferowane rolety, verticale i żaluzje - nie doliczamy marż, nie naliczamy kwot dotyczących transportu. Dzięki temu mogą Państwo wejść w posiadanie wysokiej jakości produktów w znacznie niższej cenie, niż u konkurencji.

W ofercie firmy znajdą Państwo:

Żaluzje drewniane i bambusowe (z taśmami lub na drabinkach sznurkowych)

Rolety rzymskie (z systemem łańcuszkowym)

Rolety materiałowe (z kasetą aluminiową, dostępne w okleinie drewnopodobnej oraz do okien dachowych)

Żaluzje aluminiowe

Plissy (żaluzje plisowe, potocznie zwane harmonijkami)

Moskitiery (ramkowe z kołnierzem, drzwiowe)

Werticale

Mechanizmy łańcuszkowe (do rolet rzymskich)

Na każdy produkt i usługę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Niska cena, profesjonalizm i jakość. Zapraszamy do kontaktu. Tysiące okien w Warszawie i innych miastach Polski zostało ubranych w produkty sygnowane marką Sunshine. Niech Państwa wnętrze również zyska na jakości!

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

 

Do współpracy zapraszamy Klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz pracownie krawieckie i hurtownie tkanin.

Warszawa i inne miasta województwa mazowieckiego  - to region, w którym oferujemy nasze produkty. Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu lub e-mail.

 

 

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273