Rolety dla domu i biura

Chcąc sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, naszą ofertę na bieżąco wzbogacamy o modele, które cieszą się największym uznaniem i zadowoleniem wśród odbiorców. Rolety rzymskie do kuchni, rolety materiałowe do lokalu biurowego, nowoczesne rolety dzień noc — w Warszawie i innych polskich miastach te przesłony okienne zdobywają coraz większą popularność.

Dlatego odpowiadając na aktualne trendy w zakresie aranżacji wnętrz, proponujemy przesłony dzień noc, rolety materiałowe oraz rzymskie dla obiektów prywatnych oraz placówek użyteczności publicznej, szkół, szpitali, sklepów.

Wprowadzamy i rozbudowujemy kolekcje, które pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak również przestrzeni tradycyjnych. Roleta rzymska, roleta drewniana, materiałowa tradycyjna lub w wersji dzień noc to obecnie ulubione rozwiązania do okien.

Rolety - nasza oferta

Oferujemy:

Tradycyjne przesłony w kasetach z prowadnicami oraz rolety dachowe. Wyróżnia je prosty montaż i nieograniczone możliwości w zakresie dopasowana do konkretnego kształtu, rodzaju czy wymiaru okna. Wybierając rolety materiałowe masz pewność, że spełnią swoją rolę przez dłuższy czas i dodadzą wnętrzom elegancji.  

Oprócz walorów praktycznych, stanowią również ciekawą dekorację wnętrz. Rolety rzymskie to doskonały kompromis pomiędzy tekstylnymi zasłonami a nowoczesnymi przesłonami. Posiadają mechanizm, który tworzy charakterystyczne fałdowania, dodające wnętrzu niebywałego uroku. Wbrew pozorom rzymskie rolety nie tak trudno zainstalować. Możemy zastosować trwały montaż do sufitu lub ściany lub bezinwazyjny zaczep na ramie okna. Czyszczenie przesłony również nie stanowi problemu, ponieważ wykonane są z bardzo mocnych tkanin — można je bez obaw prać w pralce w niskiej temperaturze. Dlatego rolety rzymskie do kuchni lub innych użytkowych pomieszczeń sprawdzą się równie dobrze, jak w pokojach.

To świetne i uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu mamy możliwość wybrania poziomu zaciemnienia naszego pomieszczenia. W ofercie posiadamy rolety okienne dzień noc w wielu wariantach.

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273