Rolety

 

Chcąc sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów, naszą ofertę na bieżąco wzbogacamy o modele, które cieszą się największym uznaniem i zadowoleniem wśród odbiorców.

Proponowane w asortymencie naszego warszawskiego salonu rolety to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie stosowane do osłony okien zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak również w placówkach użyteczności publicznej: w szkołach, szpitalach czy sklepach.

Udostępniamy rozmaite kolekcje, które pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak również tradycyjnych przestrzeni. Ponadto na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment o najnowsze modele, zgodne z najnowszymi trendami. Najchętniej zamawianymi artykułami są rolety rzymskie, drewniane lub materiałowe i wersje dzień/noc.

Rolety to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie do okien. Dzielimy je na:

Rolety materiałowe

W kasetach z prowadnicami, również do okien dachowych - proste w montażu rolety, które znakomicie pasują zarówno do tradycyjnych okien, jak również do bardziej wymagających okien dachowych;ich wybór to gwarancja funkcjonalności przez długi czas i niepowtarzalnej elegancji wnętrza dzięki roletom materiałowym

Rolety rzymskie

Oprócz walorów praktycznych, stanowią również istotną dekorację wnętrz. Dzięki mechanizmowi tej rolety tworzą się charakterystyczne dla niej fałdowania, co dodaje wnętrzu dodatkowego uroku.Wbrew pozorom instalacja rolet rzymskich nie stanowi wielkiego problemu - możemy zastosować trwały montaż do sufitu lub ściany lub bezinwazyjny zaczep na ramie okna. Czyszczenie rolet rzymskich również nie stanowi problemu, ponieważ wykonane są z bardzo mocnych tkanin - można je bez obaw prać w pralce w niskiej temperaturze. Solidna roleta musi być zatem również wygodna w pielęgnacji i czyszczeniu rolet rzymskich

Rolety dzień/noc

To świetne i uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu mamy możliwość wybrania poziomu zaciemnienia naszego pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór rolet typu dzień i noc.

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273