Żaluzje do okien – szeroki wybór

 

Podstawowym celem naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Z tego względu zwracamy szczególną uwagę na rodzaj materiałów, z których wykonywane są żaluzje czy plisy, a także na ich atrakcyjny wygląd.

W ofercie naszej warszawskiej pracowni udostępniamy kolekcje cieszące się największą popularnością wśród wymagających, miedzy innymi:

  • żaluzje aluminiowe
  • żaluzje drewniane

Te zasłony okienne doskonale sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również świetnie wpasowują się w estetykę przestrzeni publicznej. Bez względu na wielkość pomieszczenia, żaluzje drewniane, bądź żaluzje aluminiowe, z powodzeniem ochronią wnętrze przed przegrzaniem. Oprócz tego zapewnią prywatność, budując wewnątrz intymną, niewidoczną z zewnątrz strefę.

Plisy okienne, drewniane i aluminiowe żaluzje – Warszawa

Poniżej przedstawiamy bardziej rozbudowany opis naszych propozycji:

W ofercie posiadamy żaluzje aluminiowe o wymiarach 25 i 50mm, w tym modele perforowane i drewnopodobne — najczęściej są stosowane do wnętrz o surowym wyglądzie, utrzymanych w stylistyce industrialnej. Żaluzje aluminiowe są łatwe w obsłudze i zaprojektowane na indywidualny rozmiar. To świetne rozwiązanie, gdy chcesz zasłonić różnego rodzaju wnęki, schowki i inne nietypowe miejsca do przechowywania rzeczy.

Bambusowe i drewniane żaluzje występują w dwóch wariantach szerokości —25 i 50mm. Mogą być gładkie lub usłojone, również w opcji Exclusive, czyli błyszczące. Żaluzje drewniane mają zastosowanie zarówno w pomieszczeniach dziennych, sypialniach czy też pomieszczeniach o charakterze wypoczynkowym. Wszystkim wnętrzom dodają ciepłego, przytulnego klimatu. Żaluzje okienne z drewna możesz zamontować niemal wszędzie, z wyjątkiem miejsc, które są narażone na uporczywe zanieczyszczenia np. w kuchni w okolicy zlewu. Żaluzje drewniane powinny być czyszczone z kurzu suchymi ściereczkami.

Plisy na okna tzw. rolety harmonijkowe — to najbardziej uniwersalne zasłony okienne. W przeciwieństwie do rolet i żaluzji tradycyjnych wybierając je nie musisz martwić się o rodzaj i wymiar okna. Plisy zasłonią zarówno okna kwadratowe, trójkątne, jak również inne w nietypowych kształtach czy rozmiarach.

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273