Żaluzje

 

Podstawowym celem naszej firmy jest zadowolenie jak największej liczby Klientów korzystających z naszych usług. Z tego względu zwracamy szczególną uwagę na rodzaj materiałów, z których wykonywane są proponowane artykuły, a także na ich atrakcyjny wygląd.

W ofercie naszego warszawskiego salonu udostępniamy kolekcje cieszące się największą popularnością wśród naszych odbiorców, miedzy innymi:

- żaluzje aluminiowe,
- żaluzje drewniane,
- plisy.

Artykuły te doskonale sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również świetnie wpasowują się w estetykę przestrzeni publicznej. Bez względu na wielkość pomieszczenia, drewniane bądź aluminiowe modele z powodzeniem ochronią wnętrze przed przegrzaniem. Oprócz tego zapewnią przytulny zakątek, niewidoczny dla osób z zewnątrz.

Poniżej przedstawiamy bardziej rozbudowany opis naszych propozycji:

Żaluzje aluminiowe

W ofercie o wymiarach 25 i 50mm, również perforowane i drewnopodobne - najczęściej są stosowane do wnętrz o surowym wyglądzie, o stylistyce industrialnej; są łatwe w obsłudze i tworzone przez nas na wymiar; ponadto żaluzje tego typu są świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy zasłonić różnego rodzaju wnęki, schowki, nietypowe miejsca przechowywania swoich rzeczy

Żaluzje drewniane

Szczególnie polecamy drewniane i bambusowe 25 i 50mm, gładkie, lub usłojone, również w opcji Exclusive, czyli błyszczące; zastosowanie znajdą zarówno w pomieszczeniach do użytku dziennego, sypialniach, czy też pomieszczeniach o charakterze wypoczynkowym dodając im ciepłego, przytulnego klimatu; można je stosować niemal wszędzie, za wyjątkiem miejsc, które są narażone na łatwe zanieczyszczenie np. w kuchni w okolicy zlewu; do czyszczenia żaluzji drewnianych z kurzu zalecamy używanie suchych ściereczek

Plisy

Tzw harmonijka - to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, gdyż w przeciwieństwie do rolet i żaluzji tradycyjnych nie musimy martwić się o rodzaj i wymiar naszego okna; plisy są stosowane zarówno do zasłonięcia okien kwadratowych, trójkątnych, jak również tych o innym kształcie i pozwalają na zatrzymanie ciepła w pomieszczeniach, w których znajdują zastosowane.

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273