Wertikale

Idealna oferta dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Oto najwyższej jakości Wertikale, które tworzymy z pasją i zamiłowaniem. Pracownia Sunshine to jeden z czołowych producentów rolet, wertikali i żaluzji na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką paletę barw i najnowocześniejsze rozwiązania okienne, dopasowane do prywatnych, mieszkalnych, jak i komercyjnych potrzeb.

Prezentujemy wertikale, które sprawdzają się do zaciemniania okien w biurach, bankach, sklepach lub w innych miejscach. Spotykane są także w domach prywatnych, gdzie skutecznie zaciemniają wnętrze, dbając o prywatność domowników oraz ich wygodę. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę na wertikale, które cechują się szerokością lameli wynoszącą 89 i 127 milimetrów. Na tym jednak nie koniec - do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy bogatą paletę barw i wzorów. Dzięki temu mają Państwo okazję dopasować wertikale do własnych kolorystycznych potrzeb.

Ponadto w naszej ofercie posiadamy również specjalne tkaniny, które posiadają atest niepalności. Tego rodzaju okienne ozdoby stosowane są przede wszystkim w biurach i pracowniach komputerowych.

Zapraszamy do poznania oferty i do skorzystania z mnóstwa wzorów i kolorów. wertikale możemy dopasować do Państwa potrzeb - wystarczy jeden telefon lub jedna wiadomość e-mail, abyśmy wycenili Państwa projekt lub pomogli w wyborze. Zajmiemy się również montażem. Na tworzone przez nas produkty udzielamy gwarancji. Sygnujemy je także marką pracowni Sunshine - wiemy, że nasze produkty nigdy Państwa nie zawiodą i nie będą sprawiać problemów.

Każdy produkt, który wychodzi spod dłoni specjalistów pracujących dla pracowni Sunshine to gwarancja najwyższej jakości i precyzji, której brakuje u wielu innych producentów. Staramy się optymalnie pomóc naszym Klientom. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Nasza firma obsługuje głównie klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości. W celu omówienia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną i mailową.

Specyfikacja techniczna wertikali

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Wertikale Wertikale Wertikale Wertikale Wertikale Wertikale Wertikale
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273