Wertikale - Warszawa

Wertikale to idealna oferta dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Pracownia Sunshine to jeden z czołowych producentów przesłon okiennych, takich jak tradycyjne rolety czy wertikale o prostym designie. W naszej ofercie znajdziesz szeroką paletę barw i najnowocześniejsze rozwiązania okienne, dopasowane do prywatnych, mieszkalnych i komercyjnych potrzeb.

Prezentujemy wertikale, które sprawdzają się do zaciemniania okien w biurach, bankach, sklepach lub w innych miejscach. Spotykane są także w domach prywatnych, gdzie skutecznie zaciemniają wnętrze, dbając o prywatność domowników oraz ich wygodę.

Zasłony okienne — nowoczesne wertikale

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na wertikale, które cechują się szerokością lameli wynoszącą 89 i 127 milimetrów. Na tym jednak nie koniec — do dyspozycji oddajemy bogatą paletę barw i wzorów. Dzięki temu wertikale z łatwością dopasujesz do swoich preferencji oraz stylu pomieszczeń.

Ponadto w ofercie posiadamy również specjalne tkaniny, które posiadają atest niepalności. Są one wybierane głównie do biur i pracowni komputerowych.

Wertikale bez trudu dopasujemy do Twoich oczekiwań i możliwości konkretnych okien oraz całych pomieszczeń. Wystarczy jeden telefon lub jedna wiadomość e-mail, abyśmy wycenili indywidualny projekt lub pomogli w wyborze. Zajmiemy się również montażem. Na tworzone przez nas wertikale udzielamy gwarancji.

Każdy produkt, który wychodzi spod dłoni specjalistów, pracujących dla pracowni Sunshine to gwarancja najwyższej jakości i precyzji. To połączenie wyróżnia nasze wertikale na tle konkurencji. Nasza firma obsługuje głównie klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości. W celu omówienia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu.

Specyfikacja techniczna wertikali

Żaluzje drewniane Roleta wenecka Rolety materiałowe Żaluzje bambusowe Plissy Rolety dzień-noc
Wertikale Wertikale Wertikale Wertikale Wertikale Wertikale Wertikale
Sunshine, ul. Górskiego 1/65, 00-033 Warszawa, e-mail: info@okienneozdoby.pl, tel: 509 087 273